Wrzeszcz

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

Wiadomości

stat

Studenci "szczytowali" w ramach MedykaliówPokonali siedmiopiętrowy budynek (i nie tylko) w wyścigu o rubasznej nieco nazwie "Szczytowanie". To wszystko na cześć Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w ramach corocznych Medykaliów.Na wyścig do budynku CBM (Collegium Biomedicum) przy ul. Dębinki 1 zobacz na mapie Gdańsk przybyło ponad 20 studentów i studentek, którzy przecież doskonale zdają sobie sprawę, czym grozi bieg na siódme piętro. Jednak to ich nie zraziło, bo w tym tygodniu najbardziej liczą się Medykalia i dobra zabawa.

Ponadto na każdym piętrze był niewielki przystanek, na którym uczestnicy wykonywać musieli zadania wymyślone przez organizatorów. I tutaj było bardzo ciekawie, bo każde piętro to nowe zadanie. Nie obyło się bez slalomu z minikijem do hokeja w alkogoglach czy minipiwnego ping-ponga.

Organizatorzy zadbali o nagrody dla najlepszych "biegaczy", którzy w tym roku zgarnęli za I miejsce - tablet, za miejsce drugie przyznano dmuchane zwierzaki do pływania, natomiast za trzecie miejsce studenci otrzymali kupony i karnety.

Collegium Biomedicum (w skrócie CBM, a dawniej IBM-Instytut Biologii Medycznej), bo tak nazywa się jeden z największych budynków wchodzących w skład Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z roku na rok podczas Medykaliów służy on jako budynek, w którym zawsze się coś dzieje, a to ze względu na to, jak ważną funkcję odgrywa wśród studentów, zwłaszcza tych z pierwszego roku, którzy odbywają tutaj większość zajęć.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (12)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Galeria zdjęć dzielnicy Wrzeszcz

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Wrzeszcz

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Wrzeszcz