Wrzeszcz

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

Wiadomości

stat

Studenci "szczytowali" w ramach MedykaliówPokonali siedmiopiętrowy budynek (i nie tylko) w wyścigu o rubasznej nieco nazwie "Szczytowanie". To wszystko na cześć Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w ramach corocznych Medykaliów.Na wyścig do budynku CBM (Collegium Biomedicum) przy ul. Dębinki 1 zobacz na mapie Gdańsk przybyło ponad 20 studentów i studentek, którzy przecież doskonale zdają sobie sprawę, czym grozi bieg na siódme piętro. Jednak to ich nie zraziło, bo w tym tygodniu najbardziej liczą się Medykalia i dobra zabawa.

Ponadto na każdym piętrze był niewielki przystanek, na którym uczestnicy wykonywać musieli zadania wymyślone przez organizatorów. I tutaj było bardzo ciekawie, bo każde piętro to nowe zadanie. Nie obyło się bez slalomu z minikijem do hokeja w alkogoglach czy minipiwnego ping-ponga.

Organizatorzy zadbali o nagrody dla najlepszych "biegaczy", którzy w tym roku zgarnęli za I miejsce - tablet, za miejsce drugie przyznano dmuchane zwierzaki do pływania, natomiast za trzecie miejsce studenci otrzymali kupony i karnety.

Collegium Biomedicum (w skrócie CBM, a dawniej IBM-Instytut Biologii Medycznej), bo tak nazywa się jeden z największych budynków wchodzących w skład Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z roku na rok podczas Medykaliów służy on jako budynek, w którym zawsze się coś dzieje, a to ze względu na to, jak ważną funkcję odgrywa wśród studentów, zwłaszcza tych z pierwszego roku, którzy odbywają tutaj większość zajęć.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (12)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe imprezy z dzielnicy Wrzeszcz

Galeria zdjęć dzielnicy Wrzeszcz

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Wrzeszcz

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Wrzeszcz