Wrzeszcz

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

Wiadomości

stat

Wypadek karetki we Wrzeszczu


W piątek po południu na skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i al. Grunwaldzkiej zobacz na mapie Gdańska karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym. Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu we Wrzeszczu.Tuż przed godz. 14 na skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i al. Grunwaldzkiej zderzyła się karetka pogotowia z samochodem osobowym volvo.

Informowaliśmy o tym w naszym raporcie.

Omijajcie skrzyżowanie przy Manhattanie. Karetka uderzyła w słup, drugie auto na torowisku


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący karetką jechał al. Grunwaldzką w kierunku Sopotu. Karetka poruszała się jako pojazd uprzywilejowany i wjechała na skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle. Z ul. Dmowskiego wjeżdżał na skrzyżowanie kierujący samochodem volvo, na skutek czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierujący volvo został opatrzony na miejscu. Z kolei kierowca karetki trafił na obserwację do szpitala - mówi sierż. Emil Marchewka z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Po wypadku karetki we WrzeszczuZ powodu wypadku samochodów osobowych na skrzyżowaniu Jaśkowa Dolina - al. Grunwaldzka i braku możliwości przejazdu dla tramwajów, możliwe opóźnienia na liniach: 2, 6, 9, 11 i 12.

Na odcinku Opera Bałtycka - Strzyża PKM funkcjonuje autobusowa komunikacja zastępcza.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (390)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Galeria zdjęć dzielnicy Wrzeszcz

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Wrzeszcz

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Wrzeszcz